ARTDIAM


Cennik

   Staramy się aby wykonane zlecenie było tańsze od metod tradycyjnych (młot udarowy, przecinak, młotek), mając na uwadze czas wykonywania, nie inwazyjność oraz dokładność wykonanej usługi.

   Podane poniżej ceny mają charakter orientacyjny. Powodem tego jest różnorodność występujących materiałów i warunków powierzonej pracy. (duża koncentracja stali, prace na wysokości, rozproszenie miejsc pracy na przestrzeni budowy, transport poza granice gminy Kraków itp.).

   W podane ceny nie są wliczone dodatkowe koszty związane ze stemplowaniem, budową rusztowań, usuwaniem i wywozem wyciętych elementów oraz ze specjalnym zabezpieczaniem miejsca wykonywania usługi.

   Szczegółowej wyceny usługi, wraz z pisemną ofertą jej wykonania, dokonujemy zwyczajowo po osobistym zapoznaniu się z zakresem i warunkami planowanych robót w miejscu jej ewentualnego wykonywania.

   Powyższą wycenę wraz z ofertą realizujemy nieodpłatnie i niezobowiązująco!

   Informujemy, iż ze względów logistycznych naszej działalności minimalny koszt jednorazowego zlecenia wynosi od 300zł do 700zł netto (w zależności od koniecznych do zastosowania maszyn i urządzeń).

   Akceptujemy formy płatności takie jak: gotówka, przelew bankowy, przedpłata na podstawie faktury pro-forma. Na każdy rodzaj wykonywanych usług wystawiamy faktury VAT. Wszystkie podane ceny są wartościami netto. Podatek VAT na wykonywane przez nas usługi wynosi 23%, za wyjątkiem prac prowadzonych na terenie budynków mieszkalnych, -jedno oraz wielorodzinnych, gdzie stawka wynosi 8%. (Zgodnie z ustawą o podatku od towarów i usług).

   Przed przystąpieniem do prac o szacowanej wartości, przekraczającej wartość 1000EURO preferujemy podpisanie odpowiedniej umowy wykonania usługi (wzór poniżej).